aLacakaRanLık !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dünyaca ünlü mankenle ortak iş

2 posters
YazarMesaj
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Left_bar_bleue474 / 999474 / 999Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Right_bar_bleue

Rep Puanı : 597

Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Empty
MesajKonu: Dünyaca ünlü mankenle ortak iş   Dünyaca ünlü mankenle ortak iş I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 10:50 pm

Bu 21 yaşındaki yakışıklı modelin adı Berkay Yürdem.Türk asıllı bir Fransız olan Berkay, yakında Heidi Klum ile birlikte bir lüks bir Otel için hazırlanacak reklam çekiminde kamera karşısına geçeceğini söylüyor.

Yüzyılın yapıtları arasında gösterilen, lüksün sınırlarını zorlayan, bu yüzden de ‘100 yıldızlı otel’ diye anılan, Dubai’nin yapay adası Palm Jumeirah’daki ‘Atlantis the Palm’ adlı otel ve tatil köyünün tanıtım katalogları için poz vereceklerini söyledi.

Paris'de yaşayan ‘2005 Dünya Erkek Güzeli’ seçilen Berkay, Heidi Klum ile objektiflerin karşısına geçecek olmanın heyecanını şimdiden yaşadığını belirtti.Ve şöyle konuştu:

“2005'te Fransa adına katıldığım dünya güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra ‘Nathalie Models' ve ‘Modeling Paris' adlı iki ajans adına modellik yapmaya başladım. Başta İspanya'daki turistik tesisler olmak üzere dünyanın değişik yerlerindeki çekimlere katıldım. Ancak ilk kez bu kadar lüks bir mekanda ve bu kadar ünlü biriyle çalışma teklifi aldım. Çekimleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bu işin üstesinden geleceğime ve kariyerimde yeni bir sayfa açacağıma inanıyorum.”

Türk baba ile Fransız annenin çocuğu olarak dünyaya gelen, 1.83 metre boyunda, 83 kilogram ağırlığındaki yeşil gözlü yakışıklı model, ne kendisinin, ne de bacaklarını 2 milyon dolara sigortalatan 1.77 metre boyundaki Klum'un, yapay cennetteki çekimlerden alacakları ücret konusunda bilgi vermedi.

Bol şans dileriz...
Admin
admin
admin
Admin

AKTİFLİK :
Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Left_bar_bleue990 / 999990 / 999Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Right_bar_bleue

Rep Puanı : 741

MesajKonu: Geri: Dünyaca ünlü mankenle ortak iş   Dünyaca ünlü mankenle ortak iş I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 11:25 am

p.için saol
http://tutulma-2.yetkinforum.com
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Left_bar_bleue474 / 999474 / 999Dünyaca ünlü mankenle ortak iş Right_bar_bleue

Rep Puanı : 597

MesajKonu: Geri: Dünyaca ünlü mankenle ortak iş   Dünyaca ünlü mankenle ortak iş I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 11:28 am

bişe deil

Dünyaca ünlü mankenle ortak iş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Harften Ünlü İsmi Bulmaca