aLacakaRanLık !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fatmanurun günlüğü

4 posters
YazarMesaj
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
fatmanurun günlüğü Left_bar_bleue474 / 999474 / 999fatmanurun günlüğü Right_bar_bleue

Rep Puanı : 597

fatmanurun günlüğü Empty
MesajKonu: fatmanurun günlüğü   fatmanurun günlüğü I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:16 pm

sevgili günlük bugün yine aynı saatte kalktım. saat 1.30 da hazırlanmaya başladım (çarşıya inmek için )
saat 2 de yolaçıktım yengeme uğradım aşşa indim kuzenimle çarşıya gittik kendime tunik aldım sonra pastaneye ve ondan sonra bime uğradık sonra hatice halamlara gittik (babamın dayısının kızı(kuzeni))
orda rumeysayı sevdim (çok tatlı haa şit ) sonra eve geldim bilgisayarın başına oturdum siye girdim günlüğü yazmmaya başladım şimdilik bu kafdar bay bay.

......SoN........
!C!LG!N__B!G!
moderatörler
moderatörler
!C!LG!N__B!G!

AKTİFLİK :
fatmanurun günlüğü Left_bar_bleue251 / 999251 / 999fatmanurun günlüğü Right_bar_bleue

Rep Puanı : 563

fatmanurun günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: fatmanurun günlüğü   fatmanurun günlüğü I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:36 pm

:DD:d.d
RoSeShAh
admin
admin
RoSeShAh

AKTİFLİK :
fatmanurun günlüğü Left_bar_bleue999 / 999999 / 999fatmanurun günlüğü Right_bar_bleue

Rep Puanı : 998

fatmanurun günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: fatmanurun günlüğü   fatmanurun günlüğü I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:40 pm

devamını ekliyoruz bugün bayağı yorulmuşs,un anlaşılan
http://tutulma-2.yetkinforum.com/
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
fatmanurun günlüğü Left_bar_bleue474 / 999474 / 999fatmanurun günlüğü Right_bar_bleue

Rep Puanı : 597

fatmanurun günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: fatmanurun günlüğü   fatmanurun günlüğü I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:41 pm

ewt ya ama rumeysayı görünce zaten yorgunluğum gitti çok tatalı daha 2 yaşında
pLay
üye
üye
pLay

AKTİFLİK :
fatmanurun günlüğü Left_bar_bleue10 / 99910 / 999fatmanurun günlüğü Right_bar_bleue

Rep Puanı : 17

fatmanurun günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: fatmanurun günlüğü   fatmanurun günlüğü I_icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:41 pm

rumeysa senin neyin oluyo ve kaç yaşında soru çok tatlı falan dediğine göre küçüktür herhalde

fatmanurun günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» meRve'nin günlüğü:d
» beTanın günLüğü
» ahmetin günlügü