aLacakaRanLık !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)

+8
ser_can_60
RoSeShAh
eMmo_koliq
vampiR
edward^mMm
terlan
sedA
Admin
12 posters
YazarMesaj
Admin
admin
admin
Admin

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue990 / 999990 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 741

Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Empty
MesajKonu: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:28 pm

Hepimizin bildigi yılbaşı şarkısı olan bu sarki aslinda tersten okundugunda cok garip bir ses. bence çok garip anlamlara geliyor, Tersten okunusuna cok sasiracaksiniz, gizli korkutucu seslere benzer sesler geliyor, acaba gizli bir mesaj mi var bu sarkida, ben cok irkildim dinleyince sizde mutlaka irkileceksiniz. Dikkatlice dinleyin
SESİ AÇARAK DİNLERSENİZ DAHA İYİ ALGILARSINIZ:
YORUMLARINIZI LUTFEN YAZIN.

DinLmek için = http://www.yonkis.com/mediaflash/reverse.htm
http://tutulma-2.yetkinforum.com
sedA
moderatörler
moderatörler
sedA

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue400 / 999400 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 567

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 4:48 pm

çok tırStım yaa affraid payLaşım için saoL Very Happy
http://max-rock.yetkinforum.com/forum.htm
terlan
üye
üye
terlan

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 3:21 pm

lol!
edward^mMm
üye
üye
edward^mMm

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue43 / 99943 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 61

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 11:38 am

korqtum yaa Twisted Evil saoL paylaşım için Very Happy
vampiR
üye
üye
vampiR

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 55

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 7:37 pm

affraid imiŞ wuUu Very Happy lol!
eMmo_koliq
süper üye
süper üye
eMmo_koliq

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue112 / 999112 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 142

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 3:08 pm

çok korktummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:(
RoSeShAh
admin
admin
RoSeShAh

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 998

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 2:11 pm

allah seni bildiği gibi yapsın semaaaaaaaaaaaaaaaaa Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bende kendimi kaptırmışım dinliommm Evil or Very Mad Evil or Very Mad öldüm yha korkudannnnnn Evil or Very Mad Evil or Very Mad
http://tutulma-2.yetkinforum.com/
ser_can_60
üye
üye
ser_can_60

AKTİFLİK :

Rep Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 1:22 am

gayet güsel ama pek korkutucu deil yhaa
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue474 / 999474 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 597

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 8:29 pm

resimden birztırstım
ßuLuT MaSHaR
süper üye
süper üye
ßuLuT MaSHaR

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue30 / 99930 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 281

Kişi sayfası
uyarı puanı:
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue50/50Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 9:04 pm

bunun altından boyle bır sey cıkacagını bıçöıyordum onun ıcın hıc kormadım.. yanı
!C!LG!N__B!G!
moderatörler
moderatörler
!C!LG!N__B!G!

AKTİFLİK :
Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Left_bar_bleue251 / 999251 / 999Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) Right_bar_bleue

Rep Puanı : 563

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 9:05 pm

ben hiç korkmadım bea Very Happy sadece ürktüm Very Happy:D:D
eda_cullen
süper üye
süper üye
eda_cullen

AKTİFLİK :

Rep Puanı : 145

MesajKonu: Geri: Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)   Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç) I_icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 11:11 am

ahaha çok tırstım yhaa Very Happy

Yılbaşı Şarkısı ! (Çok İlginç)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilginç resimler
» 11'in Sırrı, çok ilginç
» ilGiNç rEsiMLeR
» En İlginç İntihar Girişimi
» Dünyanın En İlginç Olayları