aLacakaRanLık !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam

2 posters
YazarMesaj
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Left_bar_bleue474 / 999474 / 999'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Right_bar_bleue

Rep Puanı : 597

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Empty
MesajKonu: 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam   'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 4:29 pm

Rap müziğin ünlü isimlerinden Ceza, çok ses getiren parçası 'Fark Var'a gelen tekliflerden bunaldı! Şarkısının dizi filmlerde, siyasi partilerin jenerik müzikleri ve reklam filmlerinde kullanılmak istendiğini dile getiren Ceza konuya ilişkin MTV'de şunları söyledi: "Ben tabii ki yasal olarak hiçbir politik kurum, kuruluş ve herhangi bir yere vermedim bu parçayı. Tabii birçok parti istedi sağolsunlar. Ama ben parçalarımı halk için yapıyorum, insanlar için yapıyorum. İnsanlara ait olduğu için de şu anda öyle görmüyorum yaptığım müziği ve kendimi. Şu kadarını söyleyebilirim; bu parça için ev, araba hatta dünya turu yaptıracak kadar para bile teklif edildi." Ceza'nın MTV Türkiye Stüdyoları'nda çekilen yeni klibi 'Ne Benim' bugün MTV Türkiye'de görücüye çıkıyor.
sedA
moderatörler
moderatörler
sedA

AKTİFLİK :
'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Left_bar_bleue400 / 999400 / 999'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Right_bar_bleue

Rep Puanı : 567

MesajKonu: Geri: 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam   'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 4:29 pm

hiç sewmem cezayı
http://max-rock.yetkinforum.com/forum.htm
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :
'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Left_bar_bleue474 / 999474 / 999'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam   'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 5:45 pm

kardeşin seviyo ama
sedA
moderatörler
moderatörler
sedA

AKTİFLİK :
'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Left_bar_bleue400 / 999400 / 999'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Right_bar_bleue

Rep Puanı : 567

MesajKonu: Geri: 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam   'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 5:48 pm

o sewbilir lol!
http://max-rock.yetkinforum.com/forum.htm
gs_fatmanur
Prenses
Prenses
gs_fatmanur

AKTİFLİK :

MesajKonu: Geri: 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam   'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 9:01 pm

ewt

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» STEE İÇİN YAPTIM
» kandil için İLAHİLER
» Site İçin Yaptığım Banner
» Edward cullen için bilgiler
» TAN, İLK KLİBİ İÇİN KAMERA ÖNÜNDE!....