aLacakaRanLık !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları

3 posters
YazarMesaj
RoSeShAh
admin
admin
RoSeShAh

AKTİFLİK :
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Right_bar_bleue

Rep Puanı : 998

Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Empty
MesajKonu: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 3:23 pm

Taylor Lautner’ın spor salonlarında geçen zorlu çalışmaları, Twilight’ın devamı olan Yeni Ay’daki Jacob rolü için 16 yaşındaki oyuncunun yerine başka birinin alınmayacağı haberinin gelmesiyle, sonuçlarını gösterdiğini belli etti. Lautner, yaptıklarının Robert Pattinson’ınkilerden çok daha fazla çaba gerektirdiğini söylüyor Life & Style Weekly dergisine konuşan genç aktör "Twilight’ın çekimlerini bitirmemizin ertesi günü, eve döndüm ve hemen çalışmalara başladım."

10 Ocak’da “Access Hollywood You Must” adlı hediye sergisinde bir röportaj veren Taylor "Haftada altı bazen yedi gün, günde iki saat boyunca çalıştım, çılgınlar gibi hareket ediyor ve inanılmaz şeyler yiyordum." Taylor’ın söylediğine göre rolü kaybetme ihitmali varmış çünkü serideki karaktere göre oldukça sıska kalıyormuş. "Şimdiye kadar, 9 kilo aldım ve 5 kilo daha almayı da garantiledim," diyor. Hızlı kilo aldırıcılardan bahsederek, "Onlar sayesinde 3 kilo aldım ve bana 2 kilo daha aldıracaklar. Ve sonunda olmaya söz verdiğim kişi olacağım."

Ayrıca Lautner, Robert Pattinson'ın canlandırdığı karakter olan, Edward’ın, Bella’yı Jacob’tan geri kazanmak istiyorsa, onunla karşı karşıya gelmek zorunda kalacağını belirtiyor. "Bu kısım artık Jacob’ın zamanının geldiği bölüm.” diyor Taylor. "Bella’nın Jacob’la olan ilişkisi, Edward’la olan ilişkisinden biraz daha farklı ama Jacob aralarındaki sevgiyi bir sonraki aşamaya getirmeye çalışıyor."

Yağsız et ve sebzeden başka bir şey yemeyen Taylor ayrıca bir çok protein karışımı da içtiğinden bahsediyor. "İğrençler ama onlara ihtiyacım var," diyor röportajında.

aLıntı
dil
http://tutulma-2.yetkinforum.com/
RoSeShAh
admin
admin
RoSeShAh

AKTİFLİK :
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:10 pm

gerçekten çok uğraşmış yha
beybitom<3
admin
admin
beybitom<3

AKTİFLİK :
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Right_bar_bleue

Rep Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:15 pm

evet canum ya
RoSeShAh
admin
admin
RoSeShAh

AKTİFLİK :

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:32 pm

bende diodum bu filmde bunu hemen nasıl büyüttüler çok uğraşmış zavallıcık
!C!LG!N__B!G!
moderatörler
moderatörler
!C!LG!N__B!G!

AKTİFLİK :
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Left_bar_bleue251 / 999251 / 999Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Right_bar_bleue

Rep Puanı : 563

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:47 pm

p . için sag ol
RoSeShAh
admin
admin
RoSeShAh

AKTİFLİK :

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:53 pm

bişi değil Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tayLoR LautneR!!!
» Taylor Lautner Resimleri:)
» Taylor Launter Forum İmzaları