aLacakaRanLık !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

itiraf.com eN komiq itirafLar xd

3 posters
YazarMesaj
Admin
admin
admin
Admin

AKTİFLİK :
itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Left_bar_bleue990 / 999990 / 999itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Right_bar_bleue

Rep Puanı : 741

itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Empty
MesajKonu: itiraf.com eN komiq itirafLar xd   itiraf.com  eN komiq itirafLar xd I_icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 7:34 pm

İşte itiraf com dan seçme itiraflar itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Gulme

herbiri birbirinden komik herbiri birbierinden ibret verici itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Gulme Razz itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Original

diğer itiraflar için = http://www.itiraf.com/

TedirginSazan82; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Bursa
Teşhis ve tedavinin böylesi görülmemiştir. Korku filminde esas kızın bedenine şeytan girer, kudurur ve çirkinleşir, filmdeki doktorlar tedavi edemiyoruz deyince benim süper babaannemin ciddi yorumu ´Evlenince geçerdi belki.´

leonusef; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Bursa
mIRC'ta tanıştık, MSN'de aşık olduk, telefonda kavga ettik. mIRC' ta barıştık, MSN'de seviştik, telefonda evlendik(!). Şimdi o karısının yanında mutlu. Ben mi? Bekliyorum. Çıplak pozlarım ne zaman yayınlanacak diye. Açılın magma ahalisi, mIRC' ın fotomodeli geliyor
.

o_ben_diilim; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
İşe başladığımdan beri İnternet kullanmamı, geç kalmalarımı, hatta günde iki kez Türk kahvesi içmemi patrona ileterek ayağımı kaydırmaya çalışan sevgili U... Bey, sonunda cezanızı bana aşık olarak çektiğiniz için çok ama çok üzgünüm. Bunu sağladıktan sonra en yakın arkadaşınıza hiç tipim olmadığınızı söylediğim için de çok üzgünüm. Müşterilerinizin yavaş yavaş eski müşteriniz haline gelmesini sağladığım için de çok üzgünüm. ´Şeytan kadındır´ demeyin, kötü kadın yoktur, damarına basılmış ve İnternet'i elinden alınmış kadın vardır.

kybelex; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: İzmir
´Sen bu hayatı bırakırsan ben seni nikahıma alırım.´ Bu bana yapılan bir evlenme teklifi. Yok Türk filmlerindeki gibi kötü yola düşmüş falan değilim. Bırakmamı istediği hayat İnternet. Teklifi yapan da sanırım bir öküz.

Avergla; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: Kastamonu
Bahçedeki havuzumuzda biri erkek biri dişi iki tane ördeğimiz var. Ne zaman yaklaşsam beyefendi beni kovalıyor, dişiye asıldığım falan da yok. Kromozom sayımız farklı zaten, biri bunu bizim ördeğe anlatsın.

uglyking05; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; Ülke: ABD
İki gündür hastayım, burnum akıyor, gözlerim kan çanağı gibi, yüksek ateşle hiç traş olmadan en paspal halimle dolanıyorum. Buna rağmen gittiğim her yerde kadınlar benimle flört ediyor, telefon numaramı istiyorlar, ben de inadına iyileşmemek için ilaç kullanmıyorum. Bir de biz erkeklere anlaşılmaz derler.

selase; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: İzmir
Yaşlandıkça zeka seviyemin düştüğünü, salaklaştığımı düşünmeye başladım. Zira bir kadın programına eşini aldatması sebebiyle katılmış beyefendiye sunucunun yöneltmiş olduğu ´Eşinizi neden aldattınız?´ sorusuna ´Eşim regl oldu, canı istemedi. Tesadüfen sevgilim de regl olmuş, o da istemedi, mecbur kaldım´ cevabını veren öküzü hangi kategoriye sokacağımı bu kadar süre düşünmezdim.

HAYAL98; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Kızım ve ben annemlerle yaşıyoruz. Kızım annanesiyle yatmaktan çok hoşlanıyor. Bu duruma babam bir süre katlandıktan sonra 8 yaşındaki kızıma "Annanenin de bana ihtiyacı olabilir, artık haftada 4gün ben, 3 gün sen yatacaksın" demiş. Şimdi kızım her gün "Anneanemin neden dedeme ihtiyacı var?" diye sorup duruyor. Ama beni asıl rahatsız eden nokta şu dört gün meselesi. O yaştaki insanlar için haftada dört çok değil mi ya?

ne_densiz; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: Malatya
Sevgilime beni ne kadar seviyorsun diye sordum. Cevabının ´çooook´ olacağından eminim ya, cevabımı da ona göre hazırladım, bekliyorum. Artık kendi cevabıma nasıl odaklanmışsam aşkımın ´Senin beni sevdiğin kadar´ dediğini bile duymadan yapıştırıyorum cevabı: ´O kadarcık mııı?' Tahmin ettiğiniz gibi artık ne bir sevgilim ne de beni o kadarcık bile seven bir insan var.

sporman; Cinsiyet: Erkek; Yaş:28; İl: İzmir
Demek ki neymiş; gecenin köründe kız arkadaşını arayıp bir arkadaşının telefon numarasını istemeyecekmişsin. Çünkü kız arkadaşın uyku sersemliğiyle "Aşkım ışığı açar mısın" diye yanındaki adama seslenebilirmiş. Böylece sen uzakta da olsan, sevgilini yatakta bir erkekle basma şerefine nail olabilirmişsin.
http://tutulma-2.yetkinforum.com
edwardkoliq
üye
üye
edwardkoliq

AKTİFLİK :
itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Left_bar_bleue10 / 99910 / 999itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Right_bar_bleue

Rep Puanı : 84

MesajKonu: Geri: itiraf.com eN komiq itirafLar xd   itiraf.com  eN komiq itirafLar xd I_icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:20 am

süper ya saol p.için Very Happy
sedA
moderatörler
moderatörler
sedA

AKTİFLİK :
itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Left_bar_bleue400 / 999400 / 999itiraf.com  eN komiq itirafLar xd Right_bar_bleue

Rep Puanı : 567

MesajKonu: Geri: itiraf.com eN komiq itirafLar xd   itiraf.com  eN komiq itirafLar xd I_icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 5:11 am

süperler ya Very Happy:D
http://max-rock.yetkinforum.com/forum.htm

itiraf.com eN komiq itirafLar xd
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En komiq anne yaLanları
» Sonunda İtiraf Etti!